tu jesteś:  Strona główna»AKTUALNOŚCI»Relacje
Certyfikacja pracy wodnej Fundacji PSI RATOWNICY 2013

Każdego roku najważniejszym wydarzeniem związanym z wodą w Fundacji Psi Ratownicy jest Certyfikacja Pracy Wodnej. Także w tym roku zaplanowaliśmy certyfikację.
XII Targi i Wystawa Zoologiczno-Botaniczna ZOOBOTANICA

13-15 września 2013 r. wzięliśmy udział w XII Wystawie i Targach Zoologiczno-Botanicznych ZOO-BOTANICA organizowanych w Hali Ludowej we Wrocławiu.
Egzaminy zespołów poszukiwawczych

Na każdym kroku i z dumą powtarzamy, że współpracownicy oraz członkowie Rady Fundacji, poza działaniami związanymi z naszą Fundacją, czynnie i aktywnie uczestniczą również w życiu innych grup i organizacji. Sporo osób to strażacy-ratownicy z grup ratownictwa specjalistycznego i poszukiwawczo-ratowniczych przy Ochotniczych Strażach Pożarnych.
Zajęcia dla dzieci w WOPR

27 sierpnia 2013 roku, na zaproszenie prezesa Dolnośląskiego WOPR, wspólnie z Policją wzięliśmy udział w pogadance dla dzieci na temat bezpieczeństwa. Zajęcia odbyły się na terenie bazy WOPR we Wrocławiu.
III Zawody o tytuł Championa Pracy Wodnej Rogoźnik 2013

9 sierpnia 2013 roku w Rogoźniku (powiat będziński, województwo śląskie) odbyły się trzecie Zawody o Tytuł Championa Pracy Wodnej 2013.


Dzień Psa w Kinie Helios

Od 10 lat 1 lipca jest Dniem Psa. Nie wszyscy o tym pamiętają. I pół biedy kiedy psy – tak jak nasze – mają codziennie swoje święto. Są psiaki, które potrzebują miłości, troski, uwagi.
II Zawody o tytuł Championa Pracy Wodnej Drzewicz 2013

20 lipca 2013 roku, podczas obozu szkoleniowego „Człowiek i pies – idealny team” odbyły się zawody pracy wodnej z cyklu „Championat Pracy Wodnej Fundacji PSI RATOWNICY”.
Tenzi Dog

Tenzi Dog dla Fundacji PSI RATOWNICY


Przystanek Woodstock 2013

Weronika Dzido i Maja Kochlewska z naszej Fundacji przez ostatni tydzień pracowały przy organizacji Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Weronika i Maja są członkami Pokojowego Patrolu, czyli grupy wolontariuszy związanych z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, którzy pomagają przy podejmowanych przez Fundację działaniach. Jednym z nich jest organizacja festiwalu muzycznego – Przystanku Woodstock.
Dibaq

Dibaq dla Fundacji PSI RATOWNICY
Pies ratowniczy

Grono psów ratowniczych w Polsce powiększyło się o nowego psa.
Szkolenie instruktorskie w Szadowie-Młyn

19-21 lipca 2013 roku, w Ośrodku Szkoleniowym Szadowo-Młyn odbyło się szkolenie doszkalające dla instruktorów Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W szkoleniu tym wzięły udział dwie osoby związane z naszą Fundacją Maja i Nika.
"Odrzańskie wiosło" 2013

22 czerwca 2013 r. wspólnie z Dolnośląskim Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym wzięliśmy udział w festynie „Odrzańskie wiosło 2013” organizowanym w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa Chrześcijaństwa "NOCE KOŚCIOŁÓW 2013". Podczas festynu odbyły się zawody dla dzieci o puchar Arcybiskupa Metropolity Wrocławskiego.
Majówka 2013

W tym roku majówka odbyć się miała – inaczej niż w latach poprzednich – w drugi długi majowy weekend. I okazało się, że to doskonały pomysł, bo w pierwszy padało i było zimno, a podczas naszej majówki, pogoda była przepiękna. Ale po kolei...
Dzień Dziecka w Ośrodku Dla Dzieci Niesłyszących we Wrocławiu

4 czerwca reprezentując Fundację oraz GRS OSP Wisznia Mała wzięłyśmy z Fridą udział zabawie z okazji Dnia Dziecka, w Ośrodku Dla Dzieci Niesłyszących we Wrocławiu.

Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni
1999-2019 © MATinternet Zakopane & Psi Ratownicy :: Powered by AntCms