tu jesteś:  Strona główna»AKTUALNOŚCI»Relacje
II Festiwal na Odrze "Piana Bosmana"

26 maja 2013 r. na zaproszenie Bractwa Motorowodnego Piana Bosmana ze Ścinawy Polskiej wzięliśmy udział w II Festiwalu na Odrze "Piana Bosmana", pikniku rekreacyjno-turystycznym, będącym dolnośląską inauguracją sezonu motorowodnego.
XVIII Dni Drzwi Otwartych w KOGENERACJI S.A.

8 czerwca 2013 roku na zaproszenie organizatorów, wspólnie z Harcerską Grupą Ratowniczą „CICHOCIEMNI” i Grupą Ratownictwa Specjalistycznego OSP Wisznia Mała, wzięliśmy udział w XVIII Dniach Drzwi Otwartych w KOGENERACJI S.A. na terenie wrocławskiej elektrociepłowni.
Nasza aktywność

Fundacja to kilkadziesiąt osób w całej Polsce. Osób aktywnych i zaangażowanych w pracę z psami w różnych Grupach, organizacjach, ośrodkach. Nie o wszystkich ich działaniach udaje nam się zawsze napisać, jednak jesteśmy dumni, że są wśród nas!
"Uczę się bezpiecznie żyć" Wrocław 2013

7 maja 2013 roku Tomek Stępień z Bonem z naszej Fundacji znaleźli się w gronie sędziów IX KONKURSU BEZPIECZEŃSTWA Zarządu Województwa Dolnośląskiego i Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu Nysa - "Uczę się bezpiecznie żyć".
Sezon wodny 2013 rozpoczęty!

W tym roku zima wyjątkowo długo kazała nam czekać na zmianę stanu skupienia wody na jeziorach… Z tego też powodu dopiero w kwietniu udało się zrobić pełnowymiarowy trening wodny z wszelkimi „szykanami” :) Łódź zwodowana, sprzęt przewietrzony, a psy?


PODZIĘKOWANIE

Psi Ratownicy w więzieniu

Stało się ponownie. Ponownie przekroczyliśmy bramę Zakładu Karnego w Strzelinie. Na przełomie listopada i grudnia 2012 r, na zaproszenie dyrekcji ZK zrealizowaliśmy drugą edycję programu readaptacyjnego dla osób skazanych za przestępstwa z użyciem przemocy „Do serca przytul psa”.
Szkolenie dla biura prasowego i grupy Internet

1-3 marca 2013 roku w Ośrodku Szkoleniowym Szadowo-Młyn – Centrum Wolontariatu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy odbyło się szkolenie dla biura prasowego i grupy Internet, współpracujących z Fundacją w czasie tak ważnych wydarzeń jak Festiwal Przystanek Woodstock, styczniowy Finał oraz w codziennych działaniach.
Ratujemy i uczymy ratować

Dwie osoby związane z naszą Fundacją- Maja Kochlewska i Weronika Dzido, w weekend 28-30.09.2012 zostały instruktorami pierwszej pomocy wg wytycznych AHA, w programie edukacyjnym Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – „Ratujemy i uczymy ratować".
Wizyta w radiu

14 lutego 2013 roku odwiedziliśmy gmach Radia Wrocław, w celu nagrania audycji dla dzieci w ramach Akademii Młodego Radiowca.
III Zimowy Bieg Patrolowy

23 lutego 2013 roku już po raz trzeci nasza Fundacja zorganizowała Zimowy Bieg Patrolowy PSICH RATOWNIKÓW, który odbył się w Wiszni Małej (powiat trzebnicki, województwo dolnośląskie).
Półkolonie w Trzebnickim Parku Wodnym Zdrój

W czasie ferii zimowych nasza Fundacja we współpracy z GRS OSP Wisznia Mała przeprowadziła zajęcia w Trzebnickim Parku Wodnym ZDRÓJ.
Szkolenie wysokościowe, cz. II

W weekend 4-6 stycznia 2013 roku nasza Fundacja wraz z przedstawicielami GRS OSP Wisznia Mała oraz Harcerskiej Organizacji CICHOCIEMNI wzięła udział w II części szkolenia wysokościowego organizowanego przez firmę WYSOKOŚCIÓWKA.ORG
 
21.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Graliśmy. Do końca świata i jeden dzień dłużej!
Przeczytajcie o tym, jak w różnych zakątkach Polski, nasza Fundacja wspierała 21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Przystań na chwilę


PRZECZYTAJ...

 

Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni
1999-2019 © MATinternet Zakopane & Psi Ratownicy :: Powered by AntCms