tu jesteś:  Strona główna
Anna Zawada 1/3
PSY: Sabcia, Linux

Członek Rady FundacjiPsy w moim życiu były odkąd pamiętam. Mało to oryginalne, ale prawdziwe. Zawsze były to jakieś uratowane od smutnego życia psiaki. Wtedy jeszcze nic nie wiedziałam o psach, ich bardzo zróżnicowanych osobowościach i potrzebach, ale zawsze kochałam je z wzajemnością, mam nadzieję.

Obecnie mam dwa psy.

Sabcia jest stateczną ok. 6 letnią suczką w typie gończego. Znalazłam ją 2 lata temu i od pierwszej chwili wiedziałam, że jeśli tylko faktycznie okaże się bezdomna, porzucona to zostaniemy rodziną. I zostałyśmy. Saba jest przekochana, przyjacielsko nastawiona do wszystkich żyjących istot. Uwielbia głaskanie w każdej postaci. W wolnych chwilach wygrzewa się na słonku albo podgrzewa mi kanapę. Nie jest typem sportowca, ale jest niezastąpiona w ponure, zimne dni. Od prawie roku pracujemy z dziećmi.

Linux jest 14 miesięcznym psem rasy border collie i ma zupełnie odmienny temperament od swojej „siostry”. Gdyby to było możliwe, ogarniałby cały świat wciąż i nieustannie. Jednak jest bardzo spokojnym, zrównoważonym i bardzo przyjacielskim psem. Nie wiem, czy to za sprawa Saby, czy tak sam z siebie, ale również na widok ludzi zaczyna się wić z radości, a z każdym psem liczy na świetną zabawę. Każdego dnia ma tyle energii i chęci do pracy, że sama stałam się bardzo aktywna. W wolnych chwilach trenujemy agility i frisbee. Ostatnio, dzięki Psim Ratownikom, odkryliśmy nowe zajęcie – pracę wodną. I okazało się, że w tym małym ciele kryje się wielka siła, możliwości i radość z takiej pracy. Na co dzień przygotowujemy się do pracy z dziećmi. Od września zaczynamy treningi w Grupie Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Siechnice.

Razem z Sabcią i Linuxem tworzymy idealnie uzupełniający się zespół. Damy sobie radę wszędzie, byle razem.

Ania
 

PSY ANI

Sabcia Linux
 

KONTAKT

e:mail: biuro@psiepogotowie.pl

tel.: +48 664 333 407

 

 


GALERIA ANI
« powrót
1 2 3 


wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 3048

1999-2020 © MATinternet Zakopane & Psi Ratownicy :: Powered by AntCms