tu jesteś:  Strona główna
XVIII Dni Drzwi Otwartych w KOGENERACJI S.A.
8 czerwca 2013 roku na zaproszenie organizatorów, wspólnie z Harcerską Grupą Ratowniczą „CICHOCIEMNI” i Grupą Ratownictwa Specjalistycznego OSP Wisznia Mała, wzięliśmy udział w XVIII Dniach Drzwi Otwartych w KOGENERACJI S.A. na terenie wrocławskiej elektrociepłowni.

Główne hasło spotkania to „Bezpieczeństwo jest najważniejsze”.

Pracownicy wtajemniczali mieszkańców Wrocławia w zasady funkcjonowania elektrociepłowni i w swoją prace. Można było zobaczyć jak produkowane jest ciepło sieciowe i energia elektryczna. Poruszane były również tematy bezpieczeństwa w domu i w pracy.

Po zwiedzaniu elektrowni na gości czekało wiele atrakcji – lekcje zumby, nauka nordic walkingu, punkt nauki pierwszej pomocy, porady dietetyka, pomiary medyczne, wioślarstwo, mecze piłki nożnej, a na najmłodszych gry i zabawy z nagrodami. Przebieg całego dnia relacjonowało Radio Wrocław.

Nasi czworonożni ratownicy umiliły dzień wykonując szereg sztuczek, a my opowiedzieliśmy dzieciom o bezpiecznym zachowaniu wobec psów i przeprowadziliśmy wiele zabaw sprawnościowych.

Organizatorom serdecznie dziękujemy za zaproszenie, a ratownikom z HGR „CICHOCIEMNI” i GRS OSP Wisznia Mała za wspólne działania.

(Nika)

 

 


 


« powrót


wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 1139

1999-2019 © MATinternet Zakopane & Psi Ratownicy :: Powered by AntCms