tu jesteś:  Strona główna
[Łódź] Znaleziono niufa po wypadku!

Pies jest już u swoich właścicieli, więcej szczegółów wkrótce.

 

W dniu dzisiejszym przy zbiegu ulic Tomaszowskiej i Jędrzejowskiej w Łodzi został znaleziony czarny Nowofundland. Wiek przypuszczalny: 2-4 lata. Pies został prawdopodobnie potrącony przez samochód i leżał na poboczu. Na szyi pies ma tradycyjną "srebrną" kolczatkę. Nie ma chipa. Pies jest w tej chwili po operacji prawej przedniej łapy. W chwili znalezienia miał całkowicie zdartą skórę od łokcia i poszarpane poduszki, bardzo możliwe, że w ranę wdało się już zakażenie i nie można wykluczyć konieczności amputacji tej łapy. Miał robione prześwietlenie i kości nie zostały uszkodzone. Ma również ranę nad prawym okiem (wygląda na otarcie) i na przedniej lewej łapie. Nie wiadomo czy te rany są efektem wypadku czy miał je wcześniej.

Psiak jest bardzo zadbany, ma czystą, lśniącą sierść, bialutką skórę, nie wygląda jakby błąkał się od dłuższego czasu. Mimo takiego cierpienia jest bardzo przyjazny, w chwilach przebudzeń z narkozy daje się głaskać, machając przy tym ogonem. Całe szczęście w nieszczęściu, że trafił na tak wspaniałych ludzi, którzy się nim zaopiekowali!

Wszystkich, którzy mogą znać potencjalnych właścicieli psa proszeni są o pilny kontakt!

 

0 886 067 346 – Jacek Dębski (można dzwonić przez całą dobę)

 

0 605 745 214 – Pani Elżbieta Jaworska, osoba, która znalazła i zaopiekowała się tym psem.

 

Ludzie, którzy przygarnęli psiaka, mimo najszczerszych chęci, nie mogą go jednak zatrzymać, dlatego, jeśli nie znajdzie się jego właściciel trzeba będzie znaleźć psiakowi dom! Wszystkich chętnych, którzy chcieliby zaadoptować pieska prosimy o kontakt na pomoc@psiratownicy.pl lub wyżej wymienione telefony.


Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.
« powrót


wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 4644

1999-2021 © MATinternet Zakopane & Psi Ratownicy :: Powered by AntCms