tu jesteś:  Strona główna
Kolorowe pieski bardzo lubią mnie
20 marca spotkaliśmy się z dziećmi z Milina i Piławy pod hasłem „Kolorowe pieski bardzo lubią mnie” i bawiliśmy się kolorami.

I chociaż na warsztaty dotarły tylko czarne pieski Negra, Jadźka i Smuggler, to kolorów dookoła było mnóstwo. Kolorowe psów zabawki i kolorowe miseczki, kolorowe plansze, cymbałki, kredki…

Czarowaliśmy kolorowe farby sprawdzając, co się stanie, gdy je zmieszamy, jakie nowe kolory powstaną. Malowaliśmy piękne papierowe kwiatki z chusteczek i obrazki.

Ponieważ warsztaty odbywały się w przeddzień pierwszego dnia kalendarzowej wiosny, wyszliśmy na podwórko z kolorowym spadochronem bawiąc się i ciesząc piękną pogodą.

Po tym dniu wszystkie dzieci już wiedzą jakiego koloru jest Jadźka i Negra, a jaki mają nasze warsztatowe koszulki, a my wiemy jakie pyszne ciasta robią mamy dzieci z Piławy.

Było to kolejne spotkanie projektu „Wy nie wiecie, a ja wiem jak rozmawiać trzeba z psem, bo poznałem język psi, gdy mieszkałem w pewnej wsi” współfinansowanego przez Fundację Im. Jana Kantego Steczkowskiego.

Magda

 
Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.
« powrót


wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 2684

1999-2020 © MATinternet Zakopane & Psi Ratownicy :: Powered by AntCms