tu jesteś:  Strona główna
Dom Brokerski EM BROKERS Sp. z o.o.


Dom Brokerski EM BROKERS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy w XIII Wydziale Gospodarczym pod nr KRS 0000264905.

Zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na prowadzenie działalności brokerskiej nosi nr 11431/06.

Nasza kadra ma bogate i wieloletnie doświadczenie zarówno w zakresie budowy programów ubezpieczeniowych, ich obsłudze jak i procesie likwidacji szkód.

EM BROKERS Sp. z o.o. obsługuje wielu klientów z różnych branż i z terenu całego kraju.
Działalność naszej firmy jest licencjonowana i kontrolowana przez Komisję Nadzoru Finansowego. Przepisy prawa, na podstawie których działamy, obligują nas do zachowania tajemnicy zawodowej. Wszystkie dane dotyczące naszych klientów są poufne i mogą być wykorzystane tylko do celów ubezpieczeniowych.

EM BROKERS Sp. z o.o. zostało utworzone przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w zakresie ubezpieczeń. Doświadczenie to wynika z wieloletniej pracy w największych towarzystwach ubezpieczeniowych i firmach brokerskich.

Dzięki temu doskonale znamy produkty ubezpieczeniowe, zasady ubezpieczeń oraz funkcjonowanie i organizację ubezpieczycieli, co pozwala na wynegocjowanie najlepszych i najkorzystniejszych warunków.

Wszyscy pracownicy naszego biura kierują się zasadami prawa, etyki biznesu oraz kodeksu etyki brokera ubezpieczeniowego, a dodatkową gwarancją dla naszych Klientów jest posiadanie przez naszą firmę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności brokerskiej.

Nasi Klienci to spółki giełdowe, przedsiębiorstwa państwowe, firmy leasingowe, kredytowe, generalni importerzy samochodów, przedsiębiorstwa spedycyjne, transportowe i inne. Wiele z nich, tak jak i my, to czołowe firmy w swojej branży.

Problematykę ubezpieczeń traktujemy bardzo szeroko, jako element składowy długookresowego zarządzania firmą, a w szczególności jako jeden z ważniejszych elementów zarządzania finansami firmy.

Jako swoje powołanie uważamy pomoc w zdobywaniu przez naszych klientów przewagi konkurencyjnej dzięki zminimalizowaniu ryzyka związanego z ich działalnością oraz optymalnemu programowi ubezpieczeniowo-finansowemu.

 

 

 


 


« powrót


wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 2482

1999-2020 © MATinternet Zakopane & Psi Ratownicy :: Powered by AntCms